łazienka
Przestrzeń życiowa

Mała łazienka – pomysły na przechowywanie rzeczy!

Mała łazienka to szczególnie problem dla kobiety, chociaż nie zawsze, ciężko jest pomieścić wszystkie akcesoria, aby wyglądało to schludnie i po prostu ładnie. Nie chcemy przechowywać środków czystości na wierzchu, czy też innych akcesoriów. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo inspiracji, my postanowiliśmy przedstawić te najlepsze.

Kiedy mamy małą przestrzeń w łazience – warto zaopatrzyć się w małe, zamykane koszyczki, dodatkowe półki pod umywalką, czy też zamykane szafki, które jednocześnie pełnią funkcję np. lustra. Każde meble wielofunkcyjne będą dobrym pomysłem w przypadku małej łazienki. Dobrym dodatkiem powiększającym optycznie naszą łazienkę będzie także lustro, ten element to bardzo dobry pomysł, kiedy rzeczywiście chcielibyśmy aby łazienka wyglądała na większą.
Jeżeli mamy do zagospodarowania większą powierzchnie, mamy  już dużo więcej możliwości. W tym przypadku bardzo fajnym pomysłem jest postawienie większej, bardziej przestronnej komody, w której pomieścimy przykładowo ręczniki, czy środki czystości, czy też inne akcesoria, które niekoniecznie chcemy mieć na widoku. Wybierając duże meble, starajmy się, aby pasowały one do wystroju całej łazienki i nie wyglądały zbyt topornie.

Bardzo ważne jest, aby przy doborze mebli, koszyków, wieszaków, trzymać się określonej kolorystyki, czy też  stylu w jakim urządzamy naszą łazienkę. Warto również pomimo małej przestrzeni postawić elementy dekoracyjne takie jak świeczki, czy kwiatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *