Coś dla ciała

Najważniejszy dzień w życiu każdego

Być może mężczyzna uznający siebie za prawdziwego twardziela nigdy nie przyzna się, że ślub to najważniejsze w jego życiu wydarzenie, to jednak z pewnością tak jest, gdyż oznacza ono koniec jego kawalerskiego życia. Jest to też zwykle wdzięczny temat do zabawnych anegdot oraz żartów wygadywanych przez kolegów. Z pewnością jednak każdy z nich będąc na miejscu pana młodego czułby ten sam stres oraz te same obawy o to, czy wszystko wypadnie pomyślnie oraz czy nie pomyli się podczas składania przysięgi w kościele.

Wszystko na głowie

Chociaż pan młody podczas wesela ma stosunkowo niewiele spraw na głowie, powinien zawsze bezwzględnie trzymać rękę na pulsie i doglądać wszystkich spraw, aby przyszła pani młoda nie musiała pilnować dosłownie wszystkich spraw. Pan młody powinien więc w czasie, kiedy panna młoda przygotowuje się na wspólny wielki dzień sprawdzić, czy wszystko idzie pomyślnie, czy kuchnia i zastawa stołowa są gotowe, czy orkiestra na pewno wie, co ma grać, czy wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Strój ma znaczenie

W tym wypadku pan młody powinien również zwrócić uwagę na swój strój. Garnitur koniecznie powinien być uszyty z najlepszego gatunkowo materiału i odpowiednio dopasowany do sukienki panny młodej. Najlepiej na taką okazję sprawdzą się garnitury szyte na miarę, ponieważ ranga i powaga tego dnia zobowiązuje. Także koszula powinna być odpowiednio dopasowana (garnitury i koszule szyte na miarę w Sartorial), dlatego najlepsze będą również koszule szyte na miarę, aby mieć pewność, że cały strój będzie dostatecznie odświętny, elegancki oraz wygodny, aby całe wesele odbyło się bez technicznych problemów.

2 thoughts on “Najważniejszy dzień w życiu każdego

  1. Nie wyobrażam sobie nawet, że mój narzeczony mógłby mieć jakiś inny garnitur, niż szyty na miarę. Skoro ja mogę mieć sukienkę szytą tylko dla mnie, to mój facet powinien mieć wyjątkowy garnitur, specjalnie na ten dzień.

  2. To akurat prawda,garnitury szyte na miarę prezentują się znacznie lepiej niż te kupione nawet w najdroższych markowych sklepach. A ślub ma się raz w życiu, wypada jakoś na nim wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *