Coś dla ducha

Szukamy nowych wyzwań

Nawet wakacje są w stanie znudzić się niektórym ludziom. Są to osoby, które najczęściej wiele pieniędzy rocznie przeznaczają na wypoczynek i rekreację, którzy wszerz i wzdłuż zwiedzili egzotyczne wyspy niedostępne zwykłemu, szaremu człowiekowi. Po latach spędzonych w luksusie ludziom takim zaczyna brakować pierwotności oraz surowości, od której za sprawą pieniędzy odwykli. Zaczynają szukać czegoś więcej, czegoś, czego nie znają. Takie osoby decydują się najczęściej na biegi ekstremalne czy biegi wojskowe, aby sprawdzić się w nowych warunkach.

Poznaj współpracowników

Wśród coraz popularniejszych wyjazdów firmowych można znaleźć również całkiem zwariowane pomysły, nastawione głównie na rywalizację oraz na wysiłek fizyczny. Aby lepiej się poznać, ludzie pracujący w tych samych firmach biorą udział w takich wydarzeniach jak biegi z przeszkodami czy tory przeszkód. Tego typu zabawy zdecydowanie zacieśniają więzy między współpracownikami, którzy aby wygrać, muszą wspólnymi siłami stworzyć mocną grupę, nastawioną na osiągnięcie sukcesu.

Podróż przedślubna

Bardzo ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest sposób, na jaki decydują się coraz częściej narzeczeni. Jest to survival, który dobywa się zwykle w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w trudnych warunkach środowiskowych. Ma to za zadanie sprawdzić, czy są w stanie w sposób metaforyczny poradzić sobie dosłownie ze wszystkim podczas wspólnego życia jako mające niedługo powstać małżeństwo.

2 thoughts on “Szukamy nowych wyzwań

  1. Survival jako podróż przedślubna? Pierwsze słyszę, ale pomysł w sumie niezły, ciekawa jestem czy narzeczony by mnie obronił…

  2. Wyjazdy integracyjne, które wyglądają w ten sposób to świetna rzecz. Najpierw się człowiek zmęczy, a później ma o czym rozmawiać nawet z tymi,których pierwszy raz spotyka na takim wyjeździe. Ekstra sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *