Coś dla ciała

Eleganccy panowie są lubiani

Zmienia się już pogląd na to, jak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna. Dzisiaj nie jest to już robotnik pracujący w pocie czoła od świtu do zmierzchu. Większość dzisiejszych prac wykonywanych przez mężczyzn, jest pracami biurowymi; zajmują oni często wysokie, kierownicze stanowiska, zarządzają firmami oraz ludźmi, otwierają własne działalności gospodarcze. Wielu panów przekonało się także, że odpowiedni, elegancki wygląd to połowo sukcesu.

Jak powinien wyglądać elegancki mężczyzna

Nawet kobiety przyznają, że zmiana trendów i postrzegania mężczyzn w społeczeństwie jest bardzo dobrą zmianą. Dużo chętniej przebywają w otoczeniu mężczyzn eleganckich, zadbanych, ogolonych, o wypielęgnowanych dłoniach. Wysokie stanowiska najczęściej wymagają noszenia garnituru, co również poprawia ich wizerunek. Aby wyglądać elegancko, trzeba pamiętać o kilku kardynalnych zasadach, na przykład o tym, by nie zakładać skarpetek do sandałów. Im lepiej dobrana odzież do sylwetki oraz na przykład koloru oczu, tym lepiej i atrakcyjniej prezentuje się model.

Okrycia wierzchnie

Częstym problemem dla panów okazują się okrycia wierzchnie. Wynika to być może z faktu, że jest im zwyczajnie wszystko jedno, co mają założone na sobie. W tym wypadku trzeba również pamiętać, aby kurtki były dopasowane stylistycznie do reszty stroju. Chodzi o to, by nie nosić do garnituru skórzanych długich płaszczy czy wiatrówek, ponieważ osiągnięty efekt będzie zdecydowanie odwrotny do zamierzonego.

2 thoughts on “Eleganccy panowie są lubiani

  1. W sumie dzisiaj faktycznie, na ulicy można spotkać albo samych łachmaniarzy, albo bardzo eleganckich panów. Zdecydowanie wolę tych drugich, w ładnych kurtkach czy garniturach…

  2. Faceci powinni się elegancko ubierać, przede wszystkim dla swoich partnerek, z którymi gdzieś wychodzą i które niejako reprezentują, jeśli są z nimi w związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *